Tüm banka kartlarına vade farksız 2 taksit imkanı

Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Gıda Dilimleme Makinesi

Ürünlerimizin tamamı depolarımızda stoklu olarak size sunulmaktadır. Profesyonel e-ticaret satış uzmanlarımızca siparişleriniz en geç 24 saat içerisinde kargoya verilerek tarafınıza sevkiyatlar sağlanmaktadır.

Anlaşmalı kredi kartları ile ürünlerimizi online taksitle satın alabilirsiniz. Tüm alışverişleriniz 128 Bit Güvenlik sertifikası ile güvence altına alınmaktadır.

Sıralama:

GDM-25 GIDA DİLİMLEME MAKİNESİ
%40İndirim
5,472.49TL
9,120.81TL
GDM-27 GIDA DİLİMLEME MAKİNESİ
%40İndirim
7,296.65TL
12,161.08TL
GDM-30 GIDA DİLİMLEME MAKİNESİ
%40İndirim
8,026.31TL
13,377.19TL

Gıda Dilimleme Makinesi

Gıda Dilimleme Makinesi, Horeca Türkiye - Profesyonel Mutfak Ekipmanları Piliç Makinaları - Döner Makinaları - Hamur Makinaları stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Horeca Türkiye - Profesyonel Mutfak Ekipmanları Piliç Makinaları - Döner Makinaları - Hamur Makinaları yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Gıda Dilimleme Makinesi tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Gıda Dilimleme Makinesi

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0533 963 90 60 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.